Dominicka

Že ste o nich ešte nepočuli? Nevadí. Dnes to napravíme, aby ste aj vy objavli ich jedinečné čaro.

Soutache, alebo ak chcete, sujtáš, je plochá textilná šnúrka. Nájdete ich v rôznych farbách od výmyslu sveta, neónové, metalické či denimové. Sujtášové náušnice sa vyrábajú ručným zošívaním týchto sujtašiek. Kombinujú sa s korálkami, perličkami, polodrahokamami, kamienkami, rivoli kameňmi aj so Swarovskeho krištálmi. Výsledkom je jedinečný ručne šitý šperk, ktorý vám všetci budú závidieť.

Nausnice dominicka

A prečo sú teda také skvelé?

  • Vďaka ručnému šitiu je každý kúsok originál. Nikdy nie sú 2 páry rovnaké, aj keď dizajn môže byť ten istý. Každé sa podaria tak trošku inak 🙂
  • Kúpou ručne šitých náušníc podporíte malých domácich šperkárov na Slovensku a v Čechách.
  • Môžete si ich nechať vyrobiť vo farbe a veľkosti, ktorú preferujete. Do práce vynosíte hlavne jednoduchšie a menšie náušnice. Večer von alebo k šatám sa zas hodia výrazné väčšie soutache náušnice. Potrebujete sa zladiť k šatám na svadbu, stužkovú, ples či oslavu? Stačí napísať a určite niečo vymyslíme.
  • Sú veľmi ľahučké a pohodlné. Na uchu ich takmer vôbec necítiť a pritom sú tak neprehliadnuteľné. Aj veľké modely sú veľmi ľahučké.
  • Náušnicové háčiky a puzetky sa dajú nahradiť za oceľové. Chirurgická oceľ je nezávadná a antialergická, takže s nosením týchto náušníc by nikto nemal mať zdravotné problémy.

Verím, že som Vás aspoň trošku navnadila a zaobstaráte si vlastné sujtašky. Veď koniec koncov, prečo nie?